گروه صنعتی صباح تولید کننده انواع محصولات لبنی

سایر دانشمندان معتقدند 朝鮮 ترجمه کره ای بومی اسدال (아사달)، پایتخت گوجوسئون بود: asa یک کلمه فرضی ریشه آلتایی برای «صبح» است، و dal به معنی «کوه». در صورت نگهداری دوغ های معمولی در دمای محیط( بالاتر از 20 درجه سانتی گراد) فرآیند ترش شدن دوغ به سرعت اتفاق میافتد؛ اما دوغ بدون گاز رامک که دارای طعم نعناع نیز میباشد، یک دوغ گرمادیده و فاقد مواد نگهدارنده است که فرآیند ترش شدن آن بسیار آهستهتر انجام میشود. این کارخانه هم اینک با تولید بیش از ۱۰۰ تن از انواع پنیر پاستوریزه و بویژه پنیر فتا با کیفیت بسیار عالی از فعال ترین کارخانه های گروه صنعتی می باشد . درباره موسیر هم باید بگویم که این سبزی بهصورت ترشی یا به صورت ماست موسیر به مصرف میرسد که اغلب به عنوان یک چاشنی اشتهاآور تلقی میشود.خواص درمانی متعددی را به موسیر نسبت میدهند.از جمله تقویت قدرت جنسی،افزایش دفع ادرار،التیامدهنده و ترمیم کننده زخمها و تسکیندهنده التهاب طحال و کبد.تاثیر مثبت آن بر دستگاه اعصاب مرکزی،کاهش سردردهای میگرنی،کمک به سیستم قلبیعروقی،کمک به کاهش چربیهای خون و پیشگیری از تصلب شرایین و تنظیم فشارخون هم قابل توجه است.اصولا ماست موسیر ملایمتر از سیر و ماست بوده و به همین جهت بوی تند و تیز سیر که ناشی از فرآوردههای گوگردی سیر مثل آلیسین است را نداشته و از این نظر میتوان بدون ایجاد مزاحمت (بوی بدتنفسی) برای دیگران استفاده کرد،به شرط اینکه،از ماستهای مانده و پرچرب و خامهای،ماست و موسیر تهیه نشده باشد.البته شرط ما استفاده به جا و به اندازه است چون هر غذایی که ما اشاره میکنیم،چه غذا باشد چه سم، نباید مصرفش از حد تعادل خارج شود.

اگر این فرآورده لبنی تحت شرایط مطلوب بهداشتی و مطابق با اصول استاندارد تهیه مواد غذایی (مثل آب مناسب، اسانسهای مجاز و سالم، نمک با ویژگی تاییدشده برای مصرف در غذا) تولید شود، میتواند بهعنوان یک نوشابه سالم و مغذی در اختیار مصرفکنندگان قرار گیرد. بهترین روش نگهداری ماست موسیر برای مدت طولانی، قرار دادن آن در یخچال در دمای 5 تا 7 درجه سانتیگراد و در ظروف سفالی، شیشهای یا پلاستیکی استاندارد است؛ چرا که در این صورت طعم و کیفیت آن حفظ خواهد شد. آزادیهای اجتماعی در کره شمالی دارای محدودیت هستند. ماست دارای میکروارگانیسمهای زنده بسیار ارزشمند و خدمتگزار است که بیشترین آنها را باسیلوس بلگاریکوس و در درجه بعدی استرپتوکوکوس ترموفیلوس تشکیل میدهند که در صورت مصرف ماست، این میکروارگانیسمها به دفع مخمرهای رایج کمک میکند.این دو میکروارگانیسم با تولید هیدروژن پراکسید یا آباکسیژنه مانع از رشد استافیلوکوک اورئوس میشود.ضمنا افرادی که نسبت به لاکتوز یا قند شیر عدم تحمل دارند، بهتر است از ماست استفاده کنند. این پیشغذای ساده و پر طرفدار، به لطف وجود موسیر، از خواص بسیار زیادی برخوردار است. اما خواص این گیاه بسیار بیشتر از چیزی است که اغلب ما میدانیم. و هم چنین از خواص گندزدایی آن برای دفع انگلها همراه غذا استفاده میشود.

این نوع باکتری ها به عنوان پروبیوتیک ها یا باکتری های “خوب” شناخته شده اند و برای سلامتی عمومی مفید هستند. این شیر ها برای باز کردن، بستن، توزیع و یا مخلوط کردن همراه با دو ورودی/ خروجی و یا بیشتر استفاده می شود. بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران (بوی بد تنفسی) از آن استفاده کرد. دوغ کم نمک و بدون گاز يك غذاي پر فایده براي کودکان است. از دیگر ویژگیهای مطلوب این پیش غذا، سازگاری آن با اکثر غذاها و خوراکیهاست؛ یعنی بیشتر غذاها را میتوانید با ماست موسیر و بدون ترس از مشکلات گوارشی میل نمایید. نکته: موسیر خشک را می توانید از عطاری ها یا لوازم قنادی فروش ها تهیه نمایید. اگر خطوطی مواج تصویر شیر را در برگرفته و نماد شیر واضح نباشد، این احتمال وجود دارد که موقعیت و مقام مناسبی را از دست بدهید. شیر باقی مانده در ظرف نیز طی این فرایند حجم قابل توجهی از چربی خود را از دست داده و شما می توانید آن را مصرف کرده و یا برای هر کار دیگری استفاده کنید.

همچنین توجه کنید که امروزه مصرف انواع لبنیات برای داشتن بدنی سالم به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این محصولات بسیار ضروری می باشد. اگر از دسته افرادی هستید که به دلیل سردی ماست از آن استفاده نمیکنید، این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای شماست. زیرا در تهیه ماست موسیر از قسمت پیازی این گیاه استفاده میشود که طبع بسیار گرمی داشته و برای برطرف کردن سردی ماست، بهترین گزینه است. سپس در ظرف را پوشانده و برای چند ساعت داخل یخچال قرار دهید. فروشگاه اینترنتی رزسا با حذف واسطهها در صدد است انواع لبنیات مانند ماست چکیده را با مناسبترین قیمت به دست شما عزیران برساند. قیمت ماست موسیر رزسا با قیمت ماست ساده چندان تفاوتی ندارد و از ماست تازه و موسیر مرغوب با روش تولید استاندارد تهیه شده و بوی تند، تیز و آزار دهنده نیز ندارد. قیمت ماست موسیر به کیفیت،نوع ماست و میزان موسیر استفاده شده در آن بستگی دارد. برای تولید دوغ گازدار ابتدا ماست با اسیدیته حداقل ۱/۴ درصد بر حسب اسید لاکتیک تهیه و سپس با افزودن آب کربناته حداکثر به میزان ۵۰ درصد و نمک تولید می شود. برای خرید ماست موسیر تازه و تجربه طعمی جدید و متفاوت حتما به فروشگاه رزسا سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید