کاشت مو به روش BHT یا کاشت مو از بدن چیست – کلینیک ره یا

کسب آگاهی از ویژگیهای یک مرکز درمانی با کیفیت، میتواند باعث نتیجهگیری بهتر شما شود. افرادی که پیرسینگ می کنند، باید از این موضوع آگاهی داشته باشند که احتمال بروز بیماری های خونی مانند هپاتیت C وجود دارد. کسب آگاهی از ویژگیهای یک مرکز درمانی با کیفیت، میتواند باعث نتیجهگیری بهتر شما شود و ارزشمندترین دارایی یعنی سلامتی شما را حفظ کند. اگر شما هم قصد کاشت مو در تهران را دارید، باید به نکاتی در این زمینه توجه کنید. در محیط استخر و آب آن، احتمال آلودگی و بروز عفونت در محل پیوند مو را افزایش می دهد. بهترین انتخاب را داشته باشید.

اما قبل از اقدام به انتخاب روش کاشت مو با پزشک تان مشورت کنید و براساس بانک موی شما و البته نوع ریزش مو و مقدار ریزش موی سر را بررسی کنید و بهترین روش را انتخاب کنید. پس از کاشت مو در طی مدت ۳ هفته موها به مقدار کمی رشد میکنند و این رشد مو برای فرد قابل لمس است پس از این مدت مو ها وارد مرحله استراحت یا ریزش میشوند که این مرحله بطور تقریبی ۳ماه به طول می انجامد در ابتدای ماه چهارم مو ها مجددا رشد خواهند کرد و دیگر خبری از ریزش مو نخواهد بود و مو ها به شکل دائم روی سر باقی خواهند ماند .لازم به ذکر است که نتیجه عمل پیوند مو حدودا ۹۹ ماه پس از عمل مشخص میگردد و در این زمان تفاوت چهره قبل از کاشت و بعد از کاشت محسوس خواهد بود.گفتنی است که عمل پیوند مو هیچگونه عوارضی را در برنخواهد داشت و فقط همان ۲ هفته اول پس از کاشت نیاز با مراقبت دارد تا موها یک دست و خوب رشد کنند.

اولین قدم برای کاشت مو مطالعه و کسب اطلاعات در این زمینه است، پس هر چه در این زمینه بیشتر بدانید، راحتتر و بهتر تصمیم میگیرید. بهتر است اگر برای اولین بار این کار را انجام می دهید از نوع فلز های استیل درجه ایمپلنت ، تیتانیوم درجه ایمپلنت ، نیوبیوم ، طلای ۱۸ یا ۱۴ عیار و پلاتین استفاده کنید. خیر، ما این کار را توسط پزشک مجرب با بیحسی و بدون درد انجام میدهیم.

مزیت این روش نسبت به سایر روشها این است که میتوان تا ۳ برایر تار مو ایجاد کرد و یکی از بهترین تکنیکهای کاشت مو با تراکم بالا به حساب میآید، همانطور که گفتیم در این روش هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه درد و خونریزی وجود نخواهد داشت و مشکلاتی مانند به جا ماندن جای زخمها یا موارد اینچنینی وجود نخواهد داشت. آسیب عصبی: آسیب به عصب میتواند باعث بی حسی و درد شود.

خراش یا پارگی بافت ها معمولا خطر آسیب دیدگی را با خود به همراه دارد که روی بیمار اثرات روحی و روانی منفی به جای می گذارد. کدام موها را برای کاشت مو استفاده می­کنند؟ اما شستشو بعد از کاشت مو و حمام مشکلی ندارد. در مطالب قبلی نمناک هم اشاره داشتیم که هرچند عمل کاشت مو بسیار ساده و بی خطر است اما نکات ایمنی و تخصصی پزشک برای حفظ سلامت بیمار و به دست آمدن نتیجه مطلوب باید کامل رعایت شود.

در حالت کلی انتخاب یک منطقه مناسب به عنوان بانک مو بسیار مهم است زیرا کیفیت موهای برداشت شده مستقیما بر کیفیت نتایج تاثیر خواهد گذاشت. ترمیم مو بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار میگیرد که سرعت ریزش موهای طبیعی از سرعت رویش موهایمان بیشتر باشد آنگاه از کلمه ترمیم مو استفاده میشود. پیرسینگ، یکی از قدیمی ترین اقداماتی است که در نواحی مختلف بدن استفاده می شود و ناف یکی از این نواحی است.

رومیان باستان به دلایل گوناگون از پیرسینگ استفاده می کردند، نه تنها جنبه زیبایی داشت بلکه برای برده هایشان نیز به منظور گوناگون از پیرسینگ های نواحی مختلف استفاده می کردند. اما به هر حال عفونت ممکن است در هر قسمتی از بدن پس از پیرسینگ ایجاد شود بهخصوص اگر اصول بهداشتی رعایت نشود. البته پیرسینگ تنها برای قسمت خاصی از بدن نیست و در تمامی نقاط مختلف بدن می تواند انجام پذیرد. وزارت بهداشت به منظور حمایت از سلامت بیماران، قوانین سفت و سختی را وضع کرده که رعایت آن برای تمامی کلینیکهای پوست و مو لازم است. با وجود تخصص ۱۵ساله در زمینه کاشت، این عمل با کیفیت بسیار بالا برای تمامی مراجعان انجام می­شود.

با اینکه عمل پیرسینگ در چندثانیه و طی فرایندی کاملاً سرپایی صورت می گیرد ولی بسیار می تواند خطرناک باشد. علاوه بر آن شنای حرفه ای و انجام حرکات آن جزو فعالیت های سنگین محسوب شده و انرژی زیادی از شما می گیرد که بهتر است یک تا دو ماه از آن بپرهیزید. برای مثال بازسازی موها به کمک روش رباتیک، روشی است که در کنار FUE برای استخراج فولیکول ها مورد استفاده قرار می گیرد. طی سالهای اخیر با ظهور روشهای جدید کاشت مو، افراد زیادی اقدام به کاشت مو کردهاند اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با کیفیت پزشکان و کلینیکها نتیجه خوبی نگرفتهاند.

متاسفانه ریزش مو، افراد سراسر دنیا را درگیر خود کرده و در این میان آقایان بیشتر از خانمها درگیر این مشکل هستند. یکی از مراکزی که این خدمات کاشت مو را در تهران ارائه میکند، کلینیک صدف است. حدود ۲ تا ۵ روز پس از پیوند کاشت مو، می توان فعالیت های سبک مانند قدم زدن آهسته و فعالیت های روزمره را از سر گرفت، اما از خم شدن یا سرپا بودن طولانی مدت بپرهیزید.

پس از به پایان رسیدن عمل جراحی کاشت موی سر بهتر است از بقیه بخواهید تا شما را به منزل ببرند. برای آن که بدانید مناسب پیوند مو هستید یا نه، حتما باید جلسههای مشاوره اولیه و آزمایشهای لازم را پشت سر بگذارید. در کاشت مو با توجه به نوع روش پیوند، موهای خود شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول های آن به صورت تک تک جدا می شوند و با همان ظرافتی که جدا شده اند در ناحیه گیرنده با ایجاد برش هایی در حد یک میلی متر پیوند زده می شود.

کاشت مو در کلینیک صدف در اتاقهای کاملا VIP و مجهز انجام میشود. چرا کلینیک صدف انتخابی مناسب برای انجام عمل کاشت مو است؟ به گزارش سایت healthline شصت درصد مردها و ۵۰% زنها ریزش مو را در طول زندگی خود تجربه میکنند. در واقع اگر کاشت مو غیر اصولی انجام شود یا پروتکلهای بهداشتی لازم رعایت نشوند، عواقب احتمالی زیادی در انتظار متقاضیان خواهد بود. این استانداردها شامل سیستم تهویه و ایمنی درمانگاه، اتاق جراحی و اتاق معاینه مجهز، سالن انتظار مناسب و مواردی از این دست میباشد. با این حال جای هیچ نگرانی از این بابت نیست. با تاثیر­پذیری از این فرهنگ، استفاده از پیرسینگ در نقاط مختلف بدن به آرامی وارد صنعت مد شده و امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید