مزایای استفاده از ژل بهداشتی بانوان – دکتر مانیا کاوه

طریقه و شرایط نگه داری از ژله رویال بسیار مهم است چون این ماده سریعا فاسد می شود.ژل رویال در کندو به مدت ۳ الی ۵ روز باقی می ماند، در بیرون از کندو در دمای ۱۵ الی ۲۵ درجه تنها برای چند دقیقه میتوان آن را نگه داشت و در صورت نگهداری از ژل رویال در یخچال با دمای بین ۳ الی ۵ درجه سانتیگراد به مدت ۶ ماه و اگر آن را در فریزر با دمای منفی ۱۸ یا کمتر نگهداری کنید، به مدت ۲ سال کیفیت آن ثابت باقی میماند. برند Schwarzkopf در سال ۱۹۸۹ توسط Hans Schwarzkopf در آلمان تاسیس شد. مسلما هر چه تعداد جلسات تزریق بیشتر شود قیمت خدمات تزریق هم بیشتر خواهد شد. به این صورت که محل زخم در گروه یک با ژل آلوئه ورا (35 نفر) و در گروه دو با پماده سیلدنافیل (35 نفر) پانسمان شد. با این حال این یک مسئله نیست چرا که بعید است که شما ژلاتین به عنوان تنها منبع پروتئین خود بخورید این هم آسان است که تریپتوفان را از دیگر غذاهای غنی از پروتئین دریافت کنید. داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

این باکتریها pH ایدهآل واژن که کمی اسیدی است را حفظ میکنند. به خاطر عشق و علاقه به داشتن چربی کمتر بسیاری از مردم بیش از حد از پروتئین خالص در رژیم غذایی خود استفاده میکنند. البته به هنگامی که یک زن تحریک می شود، به طور طبیعی ترشحات واژن آن ها سبب روان تر شدن آن می شود و همین مسئله باعث می شود تا آن ها بتوانند از رابطه جنسی خود با همسر خویش لذت بیشتری ببرند. در مرحله بعد با استفاده از الکتروفورز ژلی و یا الکتروفورز مویینهای، دو رشته DNA از هم جدا شده و در جای خود متمرکز میشوند. ژل رویال دارای ویتامینهای محلول در چربی مانندD ،A یا K در ژل وجود ندارند. نحوه نگهداری ژل رویال چطور است؟ این ژل در واقع غذای زنبور ملکهای است که در حال رشد است و این زنبور به طور انحصاری با ژل رویال که توسط سایر زنبورهای کارگر تولید میشود، تغذیه میشود نه با عسل و گرده از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما صمیمانه قدردانی میکنیم و امیدواریم نکاتی که در این مقاله درباره نحوه تولید ژل رویال گفته شد، سودمند بوده باشد.

نحوه مصرف را از شرکت تولید کننده بپرسید و یا با پزشک مشورت نمایید. طرز درست کردن مدل بالا : ابتدا یک کمپوت آناناس تهیه می کنید سپس آب کمپوت رو هم خالی می کنید و این حلقه های آناناس رو با ته قاشقی چیزی در ظرف کمپوت یا در ظرف دیگری شبیه به لیوان در یک راستا روی هم قرار میدیم سپس مایع ژلمون رو بر روی اون می ریزیم بعد از سفت شدن میتونید ظرفتون رو برگردانید. به این نکته مهم و کاربردی هم توجه داشته باشید که برای استخراج 1 کیلوگرم از ژل رویال میبایست حداقل 2000 فنجان ملکه را خالی کنید. گروهی از اطبا در مورد مصرف ژل رویال به مصرف یک دوره حدودا ۴۰ روزه معتقد هستند اما توصیه میشود که ژل رویال را به صورت یک دوره ۳۰ الی ۹۰ روزه مصرف کرده و پس از مصرف مابین هر دوره استفاده ۱۰ الی ۳۰ روز از آن مصرف نکنید و مرحله بعد را پس از این دوره استراحت یا توقف ادامه دهید. طریقه مصرف ژل رویال چطور است؟ تحقیقات نشان داده است که مصرف ژل رویال خام بهترین اثر را در درمانی بیماری ها دارد. ویتامینها شناخته شده در ژل رویال عمدتا تیامین B1، B2، نیاسین B3، اسید پنتوتنیک B5،پیلوکسین B6، اینوزیتول B7،مقدار بسیار کمی ویتامین C هستند.

بعد از پروتئینها میتوان گفت چربیها دومین ماده مهم موجود در ژل رویال میباشند که در حدود ۳ الی ۱۹ درصد آن را تشکیل میدهند؛ که حدود ۸۰ درصد چربیهای ژل را اسیدهای چرب آزاد تشکیل میدهند و بقیه آنرا اسید چرب خنثی یا اسیدهای چرب هیدورکربن تشکیل میدهد.مهمترین اسید چرب آلی که در ژل وجود دارد، ۱۰ هیدروکسی ۲ دسنوئیک اسید میباشد که برای تشخیص کیفیت ژل رویال از این فاکتور استفاده میشود. ژلهای مخصوص خانمهای یائسه علاوه بر حفظ بهداشت، رطوبت این ناحیه را افزایش میدهند. علاوه بر حالت فریز شده ژل رویال را به صورت پودر و قرص و کپسول هم آماده می کنند که به صورت تجاری عرضه می شود. ژل رویال حاوی ویتامین هایی مانند B Complex، هورمون های طبیعی، مواد معدنی، اسید فولیک و برخی اسید های چرب است و بر روی مغز و سیستم عصبی اثر مثبت دارد و سبب کاهش دردهای میگرن، درمان افسردگی، کاهش استرس و بی خوابی های شبانه، بهبود ضعف اعصاب، اختلالات روانی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید