فواید سنگ پا؛ کاربرد و طرز استفاده از آن برای قسمتهای مختلف بدن – چطور

کارشناسان کاملا نمی دانند که چرا کیسه صفرای برخی افراد تعادل مواد شیمیایی اش را برهم میزند که باعث تولید سنگ های صفراوی می شوند، در حالی که در بدن بقیه افراد این اتفاق نمی افتد. اگر یک انسداد یا گرفتگی در دستگاه ادراریتان اتفاق بیفتد، در هر بار فقط میتوانید مقدار کمی ادرار کنید. توضیح بیشتر در رابطه با تفاوت اصلی تراش برلیان با انواع تراش سنگهای دیگر از حوصله این مقاله خارج است اما مطالعه دقیق انواع برلیان ها میتواند کمک خوبی برای خرید این سنگ گرانبها بکند و البته باید در خرید این نوع سنگهای حساس و ظریف از نظر کارشناسان بهره برد.

الماس را سنگی جادویی با قدرتی عظیم میدانند که تمامی انرژی های موجود در ذهن، بدن و روح را تقویت میکند و استفاده از آن میتواند در دست یافتن به خود برتر توسط فرد کمک کننده باشد. شرح ارتباط تک تک بیماریهای انسان که در اثر مسدود شدن مجاری صفراوی کبدی ایجاد می شوند از موضوع این نوشته که ارایه روشی طبیعی برای پاکسازی کبد می باشد خارج است. نوع سنتز شده فلاکس: در این روش زمردهای سنتتیک رشد یافته در آزمایشگاه به روش ذوب است و می توانند دارای ناخالصی هایی مانند اثر انگشت ولی در ابعاد بزرگتر باشند و همچنین آثار بجای مانده از فرآیند فلاکس در آنها پدیدار است.

در حال حاضر برای سنگ های بزرگ تر از 2.5 سانتی متر، از این روش درمانی به تنهایی و یا به همراه سنگ شکن برون اندامی(ESWL) استفاده می شود. تقریباً هر بیماری به طور مستقیم یا غیر مستقیم به واسطه ی گرفتگی مجاری صفراوی کبد و کیسه ی صفرا ایجاد می شود. این نمک مجاری صفراوی داخل کبد و کیسه صفرا را خوب باز می کند تا سنگ ها به سهولت کبد و کیسه ی صفرا را ترک کنند.

با این حال اگر چه زردچوبه و دیگر گیاهان تسکین دهنده به سرعت کیسه صفرا را تخلیه کرده و به تسکین درد کمک می کنند اما ممکن است باعث انسداد مجاری صفرا و دیگر عوارض نیز شوند. کلسترول ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی ۹۰ درصد سنگها ی کبدی است. مهم است که کاری اضافی برای کبدی که می خواهد خود را تمییز کند ایجاد نکنید. روشهای متعددی برای پاکسازی روده وجود دارد مانند استفاده از برخی دارو های گیاهی و مکمل های غذایی که در برخی از داروخانه ها به فروش می رسد. سولفات منیزیم خاصیت مُلین و پاک کنندگی دستگاه گوارش را دارد و در اروپا به طور معمول در همه داروخانه ها یافت می شود و صد گرم آن به کمتر از دو یورو به فروش می رسد.

ابوریحان بیرونی کتاب الجماهر فی الجواهر خود را در سه فصل نوشت که در فصل اول به بررسی گوهرها و در فصل های بعد به بررسی درباره فلزات و آلیاژهای فلزی پرداخت. از این سنگ به عنوان سنگ نمای ساختمان و سنگ دیوار داخلی استفاده می شود. همانطور که آب فراوان زباله های داخل جوی آب را بهتر به حرکت در می آورد. به منظور آماده سازی کبد برای پاک سازی اصلی سعی کنید در این هفته از خوراکی های حیوانی، لبنیات و غذای سرخ شده پرهیز یا خیلی کم استفاده کنید.

از بازگشت مخلوط روغن زیتون و گریپ فروت یا غذای هضم شده از روده ی کوچک به داخل معده هم جلوگیری می کند. در کیسه صفرا امکان شکل گرفتن یک سنگ بزرگ یا صدها سنگ کوچک و همینطور هر دوی آنها وجود دارد. به راحتی میتوانید مرکبات را در رژیم غذایی خود بگنجانید. هورمون نوع اخیر می تواند یک فرد را به سرطان اندام های تناسلی مبتلا کند. سنگ های پا ابزاری چند منظوره محسوب می شوند و بیش از یک نفر می توانند از آنها استفاده کنند.

کبد می تواند پروتئین ها را در سیستم لنفاوی (بخوانید سیستم تخلیه ی فاضلآب بدن) سراریز کند و طیف گسترده ای از واکنش های سیستم ایمنی بدن — از آلرژی ها گرفته تا بیماریهای خود ایمنی و از سرماخوردگی گرفته تا سرطان — را سبب شود. آزمایش خون. آزمایش خون ممکن است کلسیم بیش از حد و یا اسید اوریک بالا را در خون شما نشان می دهد. عدس پلو بدون روغن هم می توانید درست کنید.

آیا شما هم به دنبال ایده هایی جذاب برای طراحیِ دیوارِ پشتِ تلویزیون ، هستید ؟ آب به بدن شما کمک میکند تا سموم را از بین ببرد، مواد مغذی را به مغز شما منتقل میکند و میتواند از سردرد و میگرن جلوگیری کند. کاهش تولید صفرا نه تنها هاضمه را مختل می کند بلکه مانع از آن می شود که کبد سموم را دفع و سنگ های کبدی را از مجاری صفراوی کبد به بیرون براند. در چنین موردی عکس های آلتراساند، کبدی را نشان می دهند که کاملاً سفید (به جای مشکی) است. از این روست که آزمایش های تشخیصی به راحتی سنگ های سخت شده و نسبتاً بزرگ کیسه ی صفرا را نشان می دهند امِّا توفیقی در نشان دادن سنگ های نرم و غیر کلسیمی کبد ندارند.

ضمناً اثر تخمیری آن به باز شدن مجاری صفراوی کمک می کند. این سنگها در اثر پرخوری، برنامه ی خوراکی و سبکِ زندگی ناسالم و همچنین استرس و خشم سرکوب شده ایحاد می شوند. این روش می تواند به تشخیص سنگ های کوچک تری که ممکن است در تست شکمی از قلم بیفتد، کمک می کند. به جای سرکه ی سیب می توان از آب یک عدد لیموی بزرگ یا چهار عدد لیموی کوچک (شیرازی) هم استفاده کرد. این مقدار صفرا برای هضم درست خوراک در روده ی کوچک ضروری است.

از آنجا که اکثر سنگها ی کبدی از توده های سفت شده ی صفرای کبدی یا مواد اُرگانیک تشکیل شده اند آنها را نمی توان در آزمایش “ایکس ری”، “آلتراساند”، و حتا “توموگرافی کامپیوتری” مشاهده نمود. پر خوری هم توصیه نمی شود. این کار را به وسیله تصفیه و روشن ساختن نیت فرد و هم تراز کردن آن با مسیر حقیقی فرد و اظهار آن در جهان مادی عمل می کند. 2-Pavilion یا در اصطلاح فارسی سندانچه که قسمت پایین سنگ را گویند. بهترین نژاد های مهره مار اصلی : از برترین نژادهای مهره های مار می توان به مهره مار شاه کبرا ، مهره مار افعی و مهره مار هندی اشاره کرد – مهره مار شاه کبری یا به اصطلاح مهره مار دابویا و مهره مار مار هندی .. در همین حال ، طبق تجربه گذشته ، می توانند در اولویت قرار گیرند.

مجاری صفراوی مسدود شده ی کبد می توانند مواد شیمیایی بی خطر را به مواد سرطان زا تبدیل و سپس آنها را در سراسر بدن پراکنده کنند. ضمناً نوشیدن روزانه یک لیتر آب سیب به معنی تعطیل کردن نوشیدن 8 لیوان آب روزانه نیست. علت این رنگ فیروزه ای تا سبز تورمالین پارایبا وجود درصد قابل توجهی از عنصر مس است که در هیچ یک از نوع های دیگر این خانواده وجود ندارد. تقریباً تا 1.5 کیلو وزن دارد و زیر دنده ها در قسمت راست و فوقانی شکم قرار گرفته است و تقریباً عرض بدن را می پوشاند.

کبد کم کار می تواند ۷۰ درصد جریان خون به قلب را مسدود کند. بیست درصد سنگ های کیسه ی صفرا کاملاً از جنس مواد معدنی، عمداً نمک های کلسیمی و توده های صفرایی درست شده اند. کبد چرب تا بیست هزار سنگ جمع می کند و سپس دچار اِحتقان و مرگ می شود. تنها هنگامی که حجم وسیعی از سنگ های کلسترولی (۸۵ تا ۹۵ درصد) یا دیگر توده های چربی مجاری صفراوی کبد را مسدود می کنند آزمایش آلتراساند عارضه ی موسوم به ” کبد چرب” را آشکار می کند. درد معمولاً سی دقیقه پس از خوردن غذاهای چرب یا روغنی شروع میشود.

دوباره تکرار می کنم که هیچ خوراکی حیوانی، پروتئینی، کره و روغن استفاده نکنید زیرا هنگام شروع پاکسازی کبد ممکن است احساس ناخوشی کنید. تمام خوراکی ها و نوشیدنی ها باید گرم باشند یا دست کم هم دمای اتاق باشند. البته خود سولفات منیزیمی که روز پاکسازی اصلی کبد استفاده خواهید کرد روده ها را کامل تخلیه می کند. هنگامی که مجاری اصلی صفراوی مسدود می شوند یک فنجان صفرا یا کمتر به مجرای روده می رسد. به مدت ۶ روز، روزی یک لیتر آب سیب تازه بنوشید. موجود در آن چسبندگی سنگها به جداره ی داخلی مجاری صفراوی کبد را کم و خود سنگها را نرم و عبور آنها را در مجاری صفراوی تسهیل می کند.

از پاکسازی اصلی کبد در روزی که ماه کامل است خودداری کنید زیرا بدن در روزی که ماه کامل است آب بیشتری در مغز و بافت ها نگه می دارد. هنگامی که این سیارک ها به زمین برخورد می کنند، دما و فشار زیادی تولید میشود. به علت فشار زیاد هنگام تشکیل زمرد در زمین و شرایط سخت استخراج ممکن است زمرد طبیعی دارای شکستگی ها و ترکهای فراوانی باشد که بهمین دلیل از گذشته تا کنون جهت پوشاندن ترکها آن را در مایعی شبیه روغن مخصوصی قرار داده و زمرد را بهسازی می کنند.

وضعیت در کیسه ی صفرا متفادت است. ظرفی که درجه دار است کار اندازه گیری را ساده می کند. همینطور که اندازه سنگها بزرگ و تعداد آنها افزایش می یابد سلولهای کبد مجبور می شوند تا صفرای کمتری تولید کنند. ضمناً این نمک مواد زایدی را که ممکن است عبور سنگها را سد کنند تحلیل می برد. البته هزینه ها با توجه به کیفیت سنگ متفاوت است. آب سیب به منظور پاک سازی کبد خواص زیر را دارد. کارهایی که باید در روز ششمی که آخرین لیتر آب سیب را می نوشید یا روز پاکسازی اصلی کبد انجام دهید.از خواب زود تر بر خیزید و یک لیتر آب سیب را تا پیش از ظهر بنوشید.

دیدگاهتان را بنویسید