طرز تهیه ماست موسیر خانگی – مجله تصویر زندگی

سپس در ظرفی ماست کم چرب را به همراه پودر موسیر ، موسیر خرد شده ، مقداری نمک و فلفل مخلوط کنید و خوب هم بزنید. طی این زمان چربی همراه مقداری از پروتئینهای مفید روی سطح شیر بسته میشود که به آن سرشیر گویند. 6. پس از مدت زمان 5 الی 6 ساعت پارچه را باز کنید و پنیر را به ابعاد دلخواه برش بزنید. پنیر پارمیجانو ( که پارمیژان یا پارمیزان یا پارمسان نیز گفته میشود ) پنیری ایتالیایی است که از شیر گاو تهیه میشود و ساختن آن ۸ ماه زمان میبرد. شما میتوانید با طرز تهیه پنیر پیتزا کش دار در منزل (پنیر پیتزا خانگی)، پنیر کوتاژ یا کاتیج و طرز تهیه پنیر چدار خانگی و موارد استفاده از آن نیز آشنا شوید. در این مطلی طرز تهیه سرشیر خانگی را آموزش می دهیم. ماست موسیر کاله در سه بسته بندی ۲۵۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی و ۸۰۰۰ گرمی به بازار عرضه می شود. موسیرهای خشک شده را داخل ظرف شیشهای و در جای خشک و خنک نگهداری کنید و موقع نیاز، به مقدار لازم از آن برداشته و آنها را داخل آب بریزید تا خیس بخورند و مثل موسیر تازه بشوند.

موسیر همچنین ویتامین B9 یا همان اسیدفولیک که به عنوان ضد استرس نیز شناخته می شود را دارد. پس از اینکه اطراف سرشیر را جدا کردیم، با یک کارد تیز سر شیر را از وسط برش می زنیم و داخل ظرف مورد نظرمان می ریزیم. سپس پنیر را برش زده و در آب نمک نگهداری کنید. بعد از یک ساعت روی دلمههای تشکیل شده را برش بزنید و دوباره روی ظرف را بپوشانید. شب قبل موسیرها را در آب خیس کنید بگذارید تا روز بعد نرم شود. بعد مخلوط بدست آمده را برای چند ساعت در یخچال قرار دهید تا ماست مزه همه مواد را به خود بگیرد و طعم دار شود. این سریال که یکی از اعضای لیست بهترین سریال های کره ای 2022 فیگار بوده، قرار است از طریق شبکه جهانی نتفلیکس پخش شود و به یکی از بهترین سریالهای کرهای نتفلیکس تبدیل شود. ویتامین C، A، فسفر و منیزیم موجود در موسیر آن را به یک گزینه عالی برای سلامت استخوان ها تبدیل می کند. البته از شیر گاو هم می شود سر شیر گرفت ولی سر شیر گاومیش و گوسفند خوشمزه تر و چرب تر هستند. سر شیر در کنار عسل و پنیر و چای یک صبحانه کامل و خوشمزه می باشد و بهترین نوع سر شیر باید از شیر گاومیش تهیه شود.

خلاصه داستان: این سریال در مورد دو پزشک می باشد که هر کدام از نظر مهارت و شخصیت، تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند؛ تا اینکه یک روز روح این دو پزشک جابجا میشود و … الهه: تفاوت زیاد نداشتند. خامه ترش نوع دیگری از خامه است که بیشتر خانوادهها درباره ترش بودن، ارزش تغذیهای و تفاوت آن با خامه معمولی میپرسند. نکته پایانی اینکه مصرف زیاد سرشیر توصیه نمی شود ولی مصرف گهگاه آن مفید است. بهتر این است که ماست موسیر یک روز دیگر در یخچال بماند، ولی اگر وقت ندارید میتوانید آنرا بلافاصله هم استفاده کنید. به گزارش گروه رسانههای دیگر خبرگزاری آنا، سرشیر همراه با عسل، شیره خرما و مربا یکی از لذیذترین مواد غذایی است که میتوان در وعده صبحانه میل کرد و طرفداران زیادی نیز دارد. شبیه چیزی که فکر میکردم نبود؛ اما در پارکهای تهران، شمال ایران و شهرهای دیگر از طبیعت لذت بردم! خانوادهدوستم واقعاً مهربان بود و هر شب با آنها چای خوردیم و در مورد ایران و کره صحبت کردیم. برای همین هر بار میگفتم بله؛ تا اینکه ۵ فنجان چای خوردم. مادرش از من پرسید که چای میخوری؟ شمیم: خیلیها من و دوستانم را به خانه خودشان دعوت کردند.

رفتم. من فرهنگ ایران را دوست دارم. الهه: سال ۲۰۱۲ به ایران رفتم تا فارسی یاد بگیرم. الهه: در اصفهان ساختمانها رنگارنگ و قشنگ بود. بعدها انسان یاد گرفت که از شکم حیوانات شیرخوار، مخصوصا خرگوش های وحشی، مایه پنیر را به دست آورد و وقتی پنیر ساخته شد آن را در آفتاب خشک کند و نمک بزند و در لای برگ درختان بپیچد و آن را برای روزها و ماه های آینده مورد استفاده قرار دهد. در سال ۲۰۰۵ نقش گیون سوک به عنوان پسر رئیسجمهور در درام «lovers in parague» باعث شد که او بتواند خود را به عنوان چهرهای خاص در نگاه طرفداران درامهای کرهای مطرح کند. در واقع او با توانایی و جذابیت ظاهری که داشت، خیلی زود توانست جای خودش را در میان ستارهها باز کند. در واقع زیبایی ظاهری او بود که نظر طراحان مد و بعدها کارگردانان را به خود جلب کرد. پس با ایرانیها بهراحتی صمیمی شدم چونکه اگر حرفی برای گفتن نداشته باشم، میتوانم بگویم درباره یانگوم حرف بزنیم و تازه شروع به گفتگو کنم!

دیدگاهتان را بنویسید