درخواست خود را به صورت کامل شرح دهید

پیرسینگ بینی دارای انواع مختلفی اسـت، عده اي از مدل ها توسط سوراخ هاي دائمی و توسط دکتر انجام شده و سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیز و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. پیرسینگ گوش انواع مختلفی دارد که بستگی به قسمتی از گوش دارد که قطعه مورد نصب می شود ، نرمه گوش برای نصب گوشواره های متعارف در جوامع مختلف رایج می باشد اما به تازگی سوراخ کردن نواحی دیگر گوش و حتی پانچ زدن غضروف گوش رایج شده است که عملی افراطی به حساب میاید . استفاده از استیل در سال های اخیر بسیار رایج شده است زیرا قیمت بسیار پایینی دارد ، آلیاژ های نیکل دار برای سلامت بدن مضر می باشد و نباید به هیچ عنوان از این نوع پیرسینگ ها استفاده نمود .

مراقب باشید که به هیچ عنوان از حوله یا دستمال کاغذی برای خشک کردن ابرو استفاده نکنید. برخی از پرسینگ های دهانی و بین دندانی باعث می شوند فرد نتواند قسمتی از دندان های خود را مسواک بزند و به مرور زمان باعث پوسیدگی و خرابی دندان هایش شود .پیرسینگ های دهانی و دندانی به هیچ عنوان توصیه نمی شوند زیرا رسیدن به زیبایی با خراب شدن دندان ها منافات دارد .

در این روش، فولیکول های منحصر بفرد از نواحی اهدا کننده برداشته شده و ترجیحا یکی پس از دیگری به محل دریافت کننده پیوند می خورند. پیرسینگ یعنی سوراخ کردن پوست در نواحی مختلف بدن بـه موجب آویختن زیورآلات، از گوش گرفته تا بینی، لب، زبان، شکم « ناف » و نقاط شرم گاهی سوراخ کردن یا پیرسینگ انجام میشود، اما در بین همه ی اینها پیرسینگ بینی و لب طرفداران بیشتری رابه خود اختصاص داده اسـت، در ادامه از 0 تا 100 درباره پیرسینگ صحبت میکنیم. پزشکان زنان و زایمان معتقدند کـه خانم هاي باردار باید از انجام پیرسینگ خودداری کنند، خصوصا آن دسته از پیرسینگ هایي کـه بر روی ناف و شکم انجام خواهند شد، چراکه چنین پیرسینگ هایي بدلیل عفونت میتوانند آسیب بیشتری بـه پوست وارد کرده ودر نهایت زمان انجام سزارین منجر بـه آسیب بـه پوست و کشیدگی بیش از حد پوست شوند.

به دلایل مختلف ، بیماران اغلب بیش از یک روش کاشت مو در طول زندگی خود دارند. اشاره کرد. عوارض کوتاه مدت و آنی پیرسینگ، شامل خون ریزی بیش از حد، آسیب بـه عصب و احساس خارش و از دست دادن حس خواهد بود. یادتان باشد تا شش هفته زمان میبرد تا پیرسینگ شـما التیام یابد، بنابر این دراین مدت باید پس از هر بار مصرف خوراکی دهان خودرا با دهان شویه شسته و مطمئن شوید کـه در دهان شـما مواد خوراکی باقی نمانده باشد.

پیرسینگ زبان یکی از مستعدترین پیرسینگ ها برای عفونت می باشد ، از آنجایی که محیط زبان همواره مرطوب می باشد و مواد غذایی نیز برای رشد باکتری ها وجود دارد عفونت زخم پیرسینگ به آسانی صورت میگیرد .افرادی که پیرسینگ زبان انجام میدهند معمولا با بوی بد دهان و زردی زبان مواجه می شوند .نکته : افرادی که پیرسینگ زبان و دندان انجام میدهند باید از مصرف نوشابه های گازدار خودداری کنند زیرا اسید این نوشابه ها می تواند پیرسینگ را فرسوده کند . از دوران قدیم هر قومی با هدفی خاصی مانند حفاظت از مادر و جنین در دوران بارداری، دوری از ارواح خبیث، دوری از چشم زخم و…

با استفاده از بی حسی، بیمار هنگام عمل دردی را احساس نخواهد کرد. جراح متخصص در مرکز تخصصی کاشت مو هلیا، توصیه میکند حتی اگر در ناحیه تحت عمل جراحی قرار گرفته احساس سوزش یا بی حسی کردید، از قراردادن هرگونه مادهای روی پوست سر خود خودداری نمایید. به دلیل استفاده از بی حس کننده ها معمولا فرد دردی را در زمان نصب پیرسینگ احساس نمی کند ولی بعد از یک تا دو ساعت تا حدودی درد را احساس خواهد کرد که با خوردن مسکن این درد قابل تحمل می باشد .

سوراخ کردن بینی معمولا منجر به خراشیدگی با زخم به خصوص از نوع کلوئید میشود که کلوئید نوعی از جوشگاه است که بر اثر پرسازی بافت کلاژن در محل زخمهای پوست و یا شکافهای جراحی، تولید شده و رشد میکند. • جای زخم مشخص: جراح سعی می کند برش را در بخش مناسبی از ناحیه اهدا کننده قرار دهد تا به سختی بتوان به وجود آن پی برد. بهترین جای قرار گرفتن گوشواره پیرسینگ کجاست؟ سوراخ کردن قسمتهای مختلف گوش و انداختن گوشواره و حلقه و آویز، جذابیت ظاهری را بیشتر میکند. اما در نوع سوم درد بیشتر احساس می شود و ممکن است بینی تا مدتها دچار ورم شود و درد داشته باشد .

به علت سوراخ شدن قسمتی از بدن، فرد دچار خونریزی کمی میشود. یکی از نکات مهمی کـه پس از انجام پیرسینگ باید رعایت کنید تمیز کردن قسمت سوراخ شده می باشد، برای اینکار روزی دو بار محل رابا صابون هاي آنتی باکتریال شستشو داده و از این کـه مدت زمان طولانی پیرسینگ را جدا کنید بپرهیزید چراکه کـه اینکار باعث بسته شدن سوراخ خواهد شد. عوارض بلند مدت پیرسینگ لب، شامل حساسیت، آسیب بـه دندان و لثه، عفونت موضعی، عفونت سیستمیک « در نهایت منجر بـه سکته مغزی» میباشد.

بنابراین توصیه میشود که به مدت 2 هفته پس از انجام عمل جراحی، میزان مصرف سیگار خود را نصف کرده و یا بهتر اینکه آن را به طور کامل کنار بگذارید. در چند روز اول مشاهده ترشحات رنگی طبیعی اسـت، اما یادتان باشد برای ضدعفونی از الکل و یا بتادین استفاده نکنید چراکه بـه شدت منجر بـه خشک شدن پوست و آسیب بـه آن خواهند شد، بـه علاوه این کـه بتادین و الکل روند پیشرفت و التیام زخم رابه تعویق خواهند انداخت.

4. خوش زخم بودن شما. پس از تمیز کردن بینی، آن را با آب گرم بشویید تا بقایای صابون یا محلول های شست و شو روی بینی شما نماند. برای ساخت پیرسینگ لب بدون سوراخ میتوانید از انواع سنگ هاي زیبا استفاده کرده و برای چسباندن آن ها پشت لب، زیر لب و یا در کناره ها از چسب استفاده کنید. رز گلد نیز از دیگر رنگهای طلاست که بسته به سلیقه خود و با مشورت با پزشک میتوانید از آن استفاده کنید.

در صورت بروز هرگونه عفونت فورا به پزشک مراجعه کنید ، برخی از افراد با مشاهده عفونت قطعه پرسینگ را از جای خود خارج میکنند این کار باعث می شود تا عفونت در عمق گوشت باقی بماند و با بسته شدن سوراخ عفونت وارد خون شود . پیرسینگ ها بسته بـه جنسی کـه دارند از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار خواهند بود. پیرسینگ دارای انواع گوناگونی اسـت، از این بین پیرسینگ لب نیز دارای انواع متفاوتی بوده و میتوان بنا بر سلیقه افراد روشی متفاوت را انتخاب کرد.

از جمله نقاطی ازبدن کـه مستعد ایجاد گوشت اضافه هستند میتوان بـه گردن بـه بالا، ناحیه پشت، سینه، شانه و … میتوان گفت که این دو روش از پراستفادهترین روشهای کاشت مو به حساب میآیند و در واقع رقابت بسیار نزدیکی بایکدیگر دارند. تحقیقات نشان داده ­است که در سن ۳۵ سالگی، دو سوم مردان تا حدی دچار ریزش مو می­شوند، این تعداد در ۵۰ سالگی به ۸۵ درصد مردان افزایش می­یابد. اگر شما دچار آلرژی یا عفونت شده اید ، دکترتان ممکن است داروهای آنتی بیوتیک را برای بهبود و سرعت بخشیدن به ریکاوریتان تجویز کند.

بنابراین انتخاب یک کلینیک مناسب یکی از مهمترین مراحل کاشت موی سر است. در این مدل، پس از مشخص شدن محل پیرسینگ، یک سوزن از پایین ابرو وارد و از بالای ابرو خارج میشود. عمل کاشت مو در کلینیک ایران نوین زیر نظر بهترین و مجرب ترین پزشکان کاشت مو و کاشت ابرو با استفاده از روش های FUE و FUT و … زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چراکه میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت.

برای ایجاد کمترین میزان حساسیت بهتر اسـت از پیرسینگ هاي طلا استفاده کنید. استفاده از جواهراتی کـه در آن از فلز نیکل استفاده شده اسـت ممنوع خواهد بود چراکه این فلز در افراد ایجاد حساسیت خواهد کرد. گوشت اضافه در آوردن، پیرسینگ ها در عده اي از افراد ایجاد گوشت اضافه خواهند کرد، اگر از دسته افرادی هستید کـه بـه صورت ژنتیکی زخم هایتان دچار گوشت اضافه خواهد شد بنابر این میتوانید خاطرجمعی حاصل کنید کـه پس از پیرسینگ زبان و لب نیز دچار این عارضه خواهید شد.

در پیرسینگ لب بدلیل تماس با سطح مخاطی و میکروب هاي دهان احتمال عفونت بسیار زیاد اسـت بـه علاوه این کـه در چنین پیرسینگی احتمال این کـه شـما دچار خون ریزی شدیدی شوید نیز بسیار بالاست چراکه دراین مدل از پیرسینگ با بافت خاص زبان و لب رو بـه رو خواهید بود. پوست یکی از اجزای بدن اسـت کـه بـه آسیب هاي احتمالی واکنش شدیدی نشان خواهد داد، اگر قصد پیرسینگ لب دارید بهتر اسـت از قبل بـه خطرات و عوارضی کـه پیرسینگ می تواند برای شـما داشته باشد دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید