تزریق ژل لب طبیعی و نچرال [کلاسیک و مدل عروسکی]

ژلاتین میزان انسولین بدن را تنظیم کرده و در دفع استروژن اضافی که در اثر مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی سمی، آلودگی های محیطی، غذاهای فرآوری شده و مصرف داروهای هورمونی به بدن وارد می شود، نقش اساسی دارد. هر چند میزان مانوراستیله می تواند در فرآورده های مختلف متفاوت باشد. هرچند اشکال مختلف سرمایه شامل سرمایۀ اقتصادی، سرمایۀ فرهنگی، سرمایۀ اجتماعی، سرمایۀ نمادین و سرمایۀ انسانی در سراسر تاریخ وجود داشتهاند، طی زمان اهمیت نسبی هر یک از آنها تغییر یافته است. برای اینکه تزریق ژل به لب با موفقیت انجام شود و لبها حالتی زیبا و متقارن به خود بگیرند، انتخاب پزشکی کار بلد و متخصص اهمیت بالایی دارد چرا که اگر تزریق با دقت و رعایت نکات لازم صورت نگیرد نه تنها لبهای شما خوشفرم نخواهند شد بلکه امکان مشاهده نتیجه عکس نیز وجود خواهد داشت. در صورتی که تمایل دارید در مناسبت های مختلف تزیین کیک و کیک آرایی زیبا و منحصر به فردی داشته باشید و طرح های زیبایی را بر روی کیک بکشید پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب همراه ما باشید و با مدل های شیک و جالب تزیین کیک با این نوع ژله بیشتر آشنا شوید. در ادامه به منظور مشاهده شما عزیزان نمونه هایی از این سبک تزیینات کیک را به نمایش گذاشته ایم.

با توجه به این که این نوع ژله در رنگ ها و طعم های مختلفی وجود دارد این امکان را برای شما فراهم می کند که هر طرح و شکلی که مدنظر دارید را به راحتی با زیباترین شکل ممکن بر روی کیک خود طراحی نمایید. افراد ورزشی باید بدن خودشون رو کنترل کنند و این عمل، نخستین بار در مغز اتفاق میفته. حالا مخلوط را از روی حرارت برداشته اسانس و رنگ رو اضافه کنید . سیروپ یا شربت ذرت را روی حرارت بگذارید و پس از گرم شدن، مخلوط آب و ژلاتین را به آن اضافه کنید. تا زمانی که حس میکنید اسلایم شما همچنان چسبنده است کمی از مخلوط را داخل آن بریزید و به خوبی بهم بزنید. آن را چند دقیقه در آب بخیسانید و در آن حل کنید. ابتدا نشاسته ذرت را داخل ظرفی ریخته و به آن دو قاشق آب اضافه کنید. از آن جا که بریلو بسیار چسبنده بوده و هیچ گونه ریزشی از روی سطح و کنارههای کیک ندارد، استفاده از بریلو روی کیک بهترین گزینه است. سپس مخلوط ژلاتین را در مایکروفر یا روی بخار آب قرار دهید تا ذوب شود بعد کرن سیروپ (شربت ذرت) را روی حرارت قرار دهید وقتی گرم شد مخلوط ژلاتین رو اضافه کنید و خوب هم بزنید .

در دستور دوم ژله بریلو ابتدا پودر ژلاتین رو روی آب بپاشید و به مدت دو دقیقه کنار بگذارید تا پف کند . مطالعات اثرات سم شناسی داروی ایبوپروفن حاکی از اثرات این دارو بر روی برخی از اندام های انسان از جمله بیضه ها و در موجودات دیگر بر روی تخریب کروموزومی، آسیب به DNA و غیره می باشد که در نهایت این دارو باعث ایجاد اثرات مخرب ژنتیکی بر موجودات مختلف می شود. یکی از این روش ها، استفاده از آنتی بیوتیک پیش از تزریق ژل است که میتواند موجب شود ژل لب عفونت نکند. این ماده سرشار از پروتئین، میتواند به مغز استخوانها کمک کند. محققین دریافتهاند که استفاده زیاد و طولانی از ژلوفن میتواند سبب کاهش قدرت باروری شود اما این مشکلی قابل درمان است و چنین زنانی میتوانند مجددا قابلیت باروری را به دست آوردند. در این مرحله اجازه می دهیم مجددا ژله به مدت ۴۰ دقیقه درون یخچال بماند تا نیم بند شود. پس اگر دوست دارید ژل مدت زمان بیشتری در بدن شما باقی بماند، بهتر است از پزشک خود بخواهید تا برند و نوع مناسبی را انتخاب کند. با استفاده از طعمهای مختلف بریلو مانند بریلو سیب، پرتقال، توت فرنگی و آلبالو یا با مخلوط چند طعم با رنگهای مختلف، اثر زیبایی خلق کنید و به تزیین کیک یا شیرینی خود بیشتر تنوع بدهید.

میتوانید به جای اسانس از رنگهای خوراکی استفاده کنید. بعد از سرد شدن، اسانس و رنگ خوراکی را به آن اضافه کنید. هر دو نوع لوبریکانتهای روغنی، طبیعی و یا صنعتی، عملکرد کاندوم را مختل میکنند و اثر پیشگیری کنندگی آن را کاهش میدهند. هر تکه را از طول برش داده تا ژل آلوورا را در داخل آن ببینید. اگر بخواهید میتوانید در این مرحله به خمیر اسلایم شفاف خود مقداری اکلیل اضافه کنید و به خوبی آن را ورز بدهید. از کیسه یخ برای کاهش تورم استفاده کنید و اگر احساس ناراحتی کردید این کار را مجددا تکرار کنید. پس اگر قیمت برایتان مهم است بهتر است به این ژل نگاهی بیندازید. یکی از مزایای استفاده از ژلاتین این است که دارای اثرات ضد استروژنیک است؛ بنابراین می تواند به جبران اثرات استروژن اضافی در بدن کمک کند. مزایای مصرف شاه انگبین (ژل رویال) در طیف وسیعی از دوزها مشاهده شده است. نکته ای که لازم است به آن توجه ویژه ای شود، این است که این گونه ژل ها تنها برای شستشوی بخش های خارجی واژن می باشند و به هیچ عنوان مربوط به نواحی داخلی واژن نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید